Změny na vedoucích pozicích v OgilvyInteractive

Z týdeníku Strategie přichází do digitální agentury OgilvyInteractive Dominik Hrodek, dosavadní zástupce šéfredaktora časopisu. Od poloviny září bude zastávat pozici Marketing & Strategy Director. Nynější Account Director Radana Bohuslavová bude nově zastávat funkci Client Service Director.

Dominik Hrodek působil od roku 2006 v časopisu Strategie, naposledy více jak dva roky na pozici zástupce šéfredaktora. Ve Strategii se věnoval především oblastem internetu, telekomunikací a marketingovému plánování.

Dlouhodobě se snaží zapojovat do aktivit spojených s rozvojem českého internetu, pravidelně přednáší a publikuje i v dalších periodikách a internetových serverech.

V OgilvyInteractive bude mít na řízení konzultantského týmu, nové, inovativní projekty a komunikaci agentury.

Radana Bohuslavová působí v komunikační a reklamní branži od roku 2002, aktuálně pracovala na pozici Account Director a rozvíjela komunikaci pro strategické klienty, její zkušenosti chce nyní agentura využít na pozici Client Service Director.

Agentura OgilvyInteractive patří do skupiny Ogilvy Group a působí na trhu od roku 2001. Ředitelem agentury je známá internetová osobnost Tomáš Jindříšek. Mezi klienty agentury patří společnosti Coca-Cola, Česká pojišťovna, GlaxoSmithKline, Nestlé, RWE, PPF, SAS a další.Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT