XERTEC rozšiřuje management board a mění vlastnickou strukturu

Novým obchodním ředitelem společnosti XERTEC, předního dodavatele kancelářských strojů a zařízení na zpracování dokumentů, je od srpna Petr Petřík. Jediným majitelem se stal Ladislav Smelik.

Pozice obchodního ředitele byla nově vytvořena v souvislosti s rozvojem společnosti a změnami v organizační struktuře. Petr Petřík dosud v XERTEC a.s. působil jako Sales Manager pro přímý prodej a člen představenstva.

„Obchodní ředitel bude zodpovědný za veškeré aktivity týkající se prodeje a marketingu společnosti,“ uvedl Ladislav Smelik, předseda představenstva XERTEC a.s.

„Prioritou pro nadcházející období je stabilizace obchodního týmu a zavedení nových produktů do portfolia společnosti, další rozšíření obchodních aktivit a rozvoj partnerských vztahů se stávajícími klienty,“ dodal Smelik.

Ten je jedním ze zakladatelů společnosti a nyní se stal jediným akcionářem XERTEC a.s., poté co odkoupil zbývající 9% podíl od dalšího člena představenstva Stanislava Černovského.

„V souvislosti se změnou vlastnické struktury společnosti XERTEC a.s. provedu i změny ve statutárních a řídících orgánech společnosti, představenstvo bude nyní jednočlenné,“ uvedl Ladislav Smelik.1. Září 2010

Štítky:  ,

Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT