Vodafone uspořádal Noc oživlých SMS

Vodafone připravil v úterý 29. 3. a ve středu 30. 3. akci pro pražské a brněnské studenty. Prostřednictvím castingu vybraní dobrovolníci "oživovali" SMS zprávy poslané v rámci akce Noc oživlých SMS.

Kdokoliv, kdo poslal SMS na číslo 775 005 005, mohl buď živě přímo v areálu kolejí v Praze na Strahově nebo v Brně v Medlánkách nebo prostřednictvím online přenosu na www.vodafone.cz/student sledovat, jak jeho zpráva ožila a složila se mu doslova před očima.

Studenti si posílali originální vzkazy a nechyběla ani vyznání lásky. Obou akcí se zúčastnilo přibližně 120 studentů v rolích „písmen“ a další desítky přihlížejících, lidé poslali přibližně pět set SMS.

Noc oživlých SMS je součástí kampaně Student na míru, v níž Vodafone propaguje nabídku tří volně kombinovatelných služeb pro studenty. Hlavní claim kampaně zní „Slož si to podle sebe“ a základním motivem kampaně jsou právě písmena.

Sadu písmen „na hraní“ umístil Vodafone pro studenty například u ČVUT v Praze, Mendelovy univerzity i VUT v Brně nebo VŠ technické a ekonomické v Českých Budějovicích a písmena byla hlavním nástrojem také v online soutěži, v níž mohli studenti předem určených písmen složit vtipný příběh a vyhrát telefon.

Nabídka Student na míru zahrnuje 200 SMS za 100 korun, 50 minut volání za 150 korun a Vodafone Internet v mobilu s FUP 150 MB za 89 korun, které si mohou studenti zkombinovat podle sebe.31. Březen 2011

Štítky:  , ,

Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT