SPSS CR mění název na ACREA CR

Dva roky po akvizici SPSS společností IBM oznámila SPSS CR změnu obchodního názvu na ACREA CR.

Tým odborníků na SPSS ve společnosti ACREA CR chce ještě více využívat svých mnohaletých znalostí v oblasti statistiky, data miningu a analýzy dat a díky analytické kreativitě řešení SPSS prohloubit spolupráci s uživateli na vývoji nových, jedinečných řešení pro podporu obchodního, strategického a operativního rozhodování, stejně jako napomáhat úspěšné realizaci vědeckých výzkumů. Od tohoto cíle se také odvíjí její nový název – Analytical CREAtivity.

Zároveň se ACREA CR tímto více ztotožňuje s myšlenkou „chytřejší planety“, kterou prosazuje její nový majitel IBM. „Naše služby se budeme snažit orientovat především na řešení, která efektivně využívají finanční a lidské zdroje. Tedy optimálně alokovat finance a šetřit tak náklady, například na marketingové kampaně a maximalizovat své příjmy, díky důkladné znalosti svých klientů,“ popisuje strategii firmy ředitel Jan Řehák.

Společnost ACREA CR i nadále zůstává jediným distributorem softwaru IBM SPSS na území České i Slovenské republiky.16. Srpen 2011

Štítky:  , , , , , ,

Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT