Společnost DPD získala ocenění World Mail Awards 2015 za Jednohodinový Predict v Cloudu

Společný projekt DPDgroup a ORTEC, na kterém se významně podílela také česká pobočka DPD CZ, zvítězil v kategorii Technologie. Ocenění World Mail Awards získávají společnosti, které zásadně přispějí k rozvoji oboru pomocí technologií nebo významně vylepší zákaznický komfort. Jednohodinový Predict je unikátní služba, díky které zákazníci předem znají hodinový interval, kdy jim bude zásilka doručena.

“Je pro nás skutečně velkou ctí, že jsme se mohli podílet na tak významném projektu, který nakonec získal i toto prestižní ocenění. V České republice jsme Jednohodinový Predict spustili 1. dubna tohoto roku v rámci služby DPD Private a u našich zákazníků se již od prvních dnů těší velké oblibě” vysvětluje Daniel Mareš, jednatel společnosti DPD CZ.

Jednohodinový Predict využívá nejmodernější cloudové technologie. Jeho cílem je zlepšit úroveň doručovacích služeb a snížit náklady na provoz pomocí optimalizace tras kurýrů. Díky přesnějšímu plánování doručení se také snižuje počet najetých kilometrů a s tím související uhlíková stopa. Zákazníci jsou předem informování o čase doručení s přesností na jednu hodinu a flexibilně si mohou měnit čas či místo dodání dle svých aktuálních potřeb. V České republice je připraveno více jak 80 výdejních míst, kam lze zásilku kdykoliv přesměrovat.

Soutěž World Mail Awards je globální program, oceňující výjimečnost na poli poštovních a doručovacích služeb.

Zdroj: DPD29. Červen 2015

Štítky:  , ,

Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT