RMS Mezzanine získala 90procentní podíl v Mediaservisu

Společnost RMS Mezzanine koupila prostřednictvím své dceřiné společnosti Vesonemer 90procentní podíl v alternativním poskytovateli poštovních služeb, společnosti Mediaservis. Majoritní podíl získala od Distribučního Holdingu a F-LOG Media Holding GmbH, cenu transakce RMS Mezzanine nezveřejnila.

„Investujeme do minoritních nebo majoritních podílů společností, které mají jedinečnou pozici na relevantním trhu a jejichž management je schopen plnit stanovené obchodní cíle. Jsme přesvědčeni, že v případě Mediaservisu jsou naplněny oba tyto předpoklady,“ komentoval získání podílu Boris Procik, předseda představenstva RMS Mezzanine, která se zabývá mimobankovním financováním malých a středních firem v regionu střední a východní Evropy.

„Věříme, že díky úzké spolupráci s manažerským týmem i logistickou skupinou Fiege, která vlastní společnost F-LOG, se nám podaří rozvinout společnost Mediaservis na pozici největšího alternativního poštovního provozovatele nejen v České republice, ale i v širším regionu,“ dodala RMS Mezzanine, která také investuje do minoritních nebo majoritních podílů společností, u kterých je předpoklad vysokého růstu hodnoty v budoucnosti. Poskytovaný kapitál má většinou formu podřízeného dluhu, tzv. mezanínu. Mediaservis je největší tuzemský alternativní poskytovatel poštovních služeb, zajišťuje mj. doručování předplatného novin a časopisů.

zdroj: ČTKKampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT