Renata Němcová Pixová novou ředitelkou marketingu a komunikace Volksbank CZ

Od srpna má Volksbank CZ novou ředitelku marketingu a komunikace. Stala se jí Renata Němcová Pixová, která má dlouholetou praxi v oblasti komunikace a marketingu v bankovním sektoru i mezinárodní komunikační agentuře.

„Marketing a PR vnímám jako důležitý obor a efektivní nástroj komunikace se zákazníkem. Mou snahou bude maximálně posilovat a budovat povědomí o značce, zároveň služby Volksbank smysluplně přiblížit klientům a připravit takovou komunikaci, která vyvolá o naše produkty ještě větší zájem. Volksbank CZ je úspěšná banka a já se na novou výzvu moc těším. Na své pozici budu usilovat o zjednodušení komunikace bankovních produktů pro veřejnost a vyšší penetraci našich bankovních služeb mezi klienty,“ říká Renata Němcová Pixová, nová ředitelka marketingu a komunikace Volksbank CZ.

Ing. Renata Němcová Pixová působila od roku 2006 v Citibank Europe plc na pozici Strategic Marketing Manager, kde vedla tým masové komunikace a byla zodpovědná za marketingovou podporu klíčových produktů, například kreditních karet.

Předtím pracovala v Ogilvy One na pozici Account Director. Zde navrhovala a strategicky rozvíjela komunikaci předních finančních institucí. V oblasti marketingu a marketingové komunikace se pohybuje již od roku 2000.

Renata Němcová Pixová vystudovala Fakultu managementu na Vysoké škole ekonomické v Praze. Hovoří anglicky, německy a francouzsky. Ráda tráví čas se svojí rodinou, cestuje po zemích Jižní Ameriky a sportuje.

Na pozici ředitelky marketingu a komunikace nahrazuje Renata Němcová Pixová Petra Žibřida.26. Srpen 2011

Štítky:  , , ,

Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT