Rejlek nově ředitelem klientského servisu Wunderman Production. Zůstává digitálním ředitelem Wundermanu

Vladimír Rejlek byl jmenován do funkce ředitele klientského servisu Wunderman Production - divize agentury Wunderman, která realizuje digitální a datové projekty v rámci Evropy. Jeho hlavními úkoly jsou nové obchodní příležitosti a péče o evropské klienty. Nadále zůstává také Digital Directorem pražského Wundermanu.

„Vladimírovým úkolem je získat do pražského Wundermanu nový byznys z jiných trhů, protože zde vidíme velký potenciál. Čímž se ale nemění jeho role pro český trh, nadále bude mít na starosti digitální strategie, sociální sítě a content marketing,“ říká výkonný ředitel Wundermanu Karel Duchek.

„Mým obchodním cílem zvýšení revenue Wundermanu. Chci vybudovat další pilíř, na kterém bude agentura stát a který nám umožní další obchodní rozvoj a poskytne nové možnosti, jak uspokojit klientské potřeby,“ dodává Vladimír Rejlek.

Vladimír Rejlek pracuje v oboru digitálního marketingu 12 let. Začínal v agentuře Advertures, pracoval pro Vodafone a před 7 lety založil Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe. V agentuře Wunderman pracuje jako digital director a v jeho gesci jsou digitální strategie, sociální média a obsah. K této roli mu přibyla pozice client service director ve Wunderman Production. Wunderman Production je specializovaná divize agentury Wunderman, která se soustředí na digitální výrobu a zpracování marketingových dat v rámci EMEA regionu.

Zdroj: Wunderman3. Srpen 2016

Štítky:  , ,

Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT