Program Sphere card má mobilní aplikaci

Věrnostní program Sphere card, největší univerzální věrnostní program v ČR a SR, vydal pro uživatele iPhone a iPad novou mobilní aplikaci se stejnojmenným názvem.

Aplikace nabízí držitelům karet s logem Sphere card, kteří se počítají na statisíce, možnost pohodlného vyhledávání, navigování a prohlížení všech partnerů programu, kterých je aktuálně více než 10 000. Mobilní vyhledávání je tak dalším užitečným vylepšením tradičního česko – slovenského programu, který nepřetržitě funguje již od roku 1994.

Aplikace nabízí hned několik módů vyhledávání a prohlížení partnerů programu. Uživatelé ocení detailní popisy všech obchodních míst včetně GPS navigace, možnosti zobrazení webu partnera nebo přesné údaje o vzdálenosti od požadovaného bodu zájmu či výskytu. To vše při neustále aktualizované databázi míst.

Za velmi zajímavou a neméně užitečnou funkci lze označit schopnost aplikace agregovat partnery programu v obchodních centrech. Tito partneři se na mapě v mobilním telefonu spojí do jednotného popisu obchodního centra spolu s informací, kolik obchodů s možností využití slevy zde najdeme.

Po verzi pro iOS se nyní připravuje verze také pro operační systémy Android tak, aby byl pokryt většinový podíl chytrých telefonů na českém trhu. S vydáním se počítá do konce tohoto roku.

Odkaz na aplikaci:

https://itunes.apple.com/…/id709020423

Co je to věrnostní program Sphere card?

Věrnostní program Sphere card je největším univerzálním programem v České a Slovenské republice. V současné době jen využívají statisíce držitelů karet. Od svého vzniku, v roce 1994, se neustále rozšiřuje počet obchodních míst, kde díky kartám s logem Sphere card může zákazník využívat přímé výhody a slevy v rozsahu cca 5 až 30%. V současné době jich je více než 10000 a zahrnují široké spektrum oborů: Auto-moto, Cestování a ubytování, Gastronomie, Bydlení, Móda a doplňky, Služby, Kultura a vzdělávání, Sport a volný čas, Hobby a Vše pro děti, Zdraví a krása, Elektro.

Mezi nejznámější partnery, u kterých je možné výhody využívat, patří například AGIP, FANN, MANUFAKTURA, HUDY SPORT, FOKUS OPTIK, ELVIA-PRO SONY, ČEDOK, SCANQUILT, KLENOTY AURUM a mnoho dalších.

Věrnostní program Sphere card využívají jako benefit pro své klienty či zaměstnance jak finanční instituce, tak velké i střední firmy nejrůznějšího zaměření. Výhody Sphere card se také stávají nástrojem klientských věrnostních programů.

Zdroj: EFIN spol. s r.o.25. Září 2013

Štítky:  , , ,

Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT