Pražský Wunderman Production je globálním partnerem Acquia

Wunderman Production Praha získal titul Global Select Partner společnosti Acquia, největší platformy pro vývoj v CMS Drupal. Díky tomu bude pražská pobočka Wundermanu vyvíjet více globálních digitálních projektů pro své celosvětové klienty. Pražský hub na tomto vývoji úzce spolupracuje s kolegy z Jižní Afriky a Argentiny.

„Jsem pyšný, že mohu oznámit, že jsme byli jmenováni Global Select Partner Acquii. Díky tomu jsme získali nástroj, kterým můžeme našim klientům poskytovat nejkvalitnější a technicky nejvyspělejší digitální řešení postavená na CMS Drupal. Acquia navíc významně zjednodušuje hostování aplikací, tvorbu šablon, ale také například personalizaci,“ vysvětluje manager pro nové obchodní příležitosti a technologie Yannis Michos. „Mnoho našich klientů preferuje pro své digitální projekty platformu Acquia, nebo Drupal, protože oceňují jejich flexibilitu. V neposlední řadě se jim zamlouvá, že jde o Open Source řešení s velkou, aktivní, celosvětovou komunitou vývojářů.“

Acquia je platformou pro správu CMS Drupal, která nabízí jednoduché nastavení, vysoké zabezpečení a v nabízených řešeních i marketingová rozšíření:

Wunderman Production vyvíjí weby na platformě Drupal od začátku roku 2015. Na řešení celosvětových potřeb klientů spolupracuje pražský hub s pobočkami v Johannesburgu a Buenos Aires. Za tuto dobu vytvořili, v přepočtu, každý měsíc pět webových řešení. Příští rok je v plánu tvorba více než 200 webů.

„Společnosti požadují bezproblémová řešení online marketingu s co nejnižšími náklady, aniž by tím utrpěla kvalita. Proto hledají komplexní nástroje, které jim usnadní nasazení a správu vybrané platformy a díky kterým nebudou muset řešit ani cenu za hosting a údržbu. Acquia, coby nástroj pro správu Drupalu je uskutečněním těchto požadavků,“ dodává Yannis Michos.

Další informace jsou na naší partnerské stránce na adrese: https://www.acquia.com/…ction-prague.

Zdroj: Wunderman Praha6. Říjen 2016

Štítky:  , ,

Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT