Osmička v Systemprint Drescher

V roce 2011 Systemprint Drescher slaví 20 let působení na českém trhu a také posiluje o nové technologie a služby. Firma spustila v červnu už čtvrtou rotační tiskovou technologii. Jde o osmibarevnou rotační tiskárnu Goebel Optiforma, využívající tisk s UV barvami, spolu s uceleným mixem dokončovacích technologií a individualizací.

Pořízení stroje je jen jednou ze změn. V červenci byla dokončena instalace nové technologie určené zejména pro kompletaci speciálních inteligentních tiskovin pro provozní a obchodní komunikaci, selfmailerů a sofistikovaných mailingových řešení pro velké náklady. Instalací těchto technologií společnost Systemprint Drescher, která je členem celoevropské polygrafické skupiny Eppe-Groupe rozšíří své portfolio služeb.

Podle vyjádření Pavla Křepelky, jednatele společnosti, který na tomto místě vystřídal začátkem roku Evu Brzákovou, jde pouze o začátek dalších investic a změn s cílem nabídnout klientům nové přístupy a služby využívající celoevropské zázemí a know-how v oblasti direktmarketingové komunikace.Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT