Nová kampaň „Nebuď jako Jarda“ od Symbia pro ČSOB Pojišťovnu

Po úspěšné kampani „Pošli méďu“ připravila agentura Symbio další zábavnou kampaň na cestovní pojištění pro ČSOB Pojišťovnu.

Pár dní potom, co loňská a stále fungující kampaň Pošli méďu získala Zlatou pecku a jistě se pokusí zabodovat i v dalších letošních soutěžích, spustila ČSOB Pojišťovna se Symbiem novou animovanou stránku www.nebudjarda.cz.

Vedle zdařilého provedení, kde Jarda utíká před lavinou a snaží se marně dovolat na některou z pojišťoven (místo na cestovní pojištění se dovolá na pojištění vozidel, pokouší se dostat přes automatické přepojování IVR, další operátor si stěžuje na hrozný hluk) stojí za zmínku i propojení s telefonem.

Jardovi totiž můžete zkusit zavolat na uvedené číslo o pomoc. Po zavolání ale uslyšíte už jen hluk laviny a upozornění, že „volané číslo bylo zavaleno lavinou“. Zavoláte-li ještě jednou, sdělí vám operátorka, že „Jarda je nedostupný, zkuste zavolat dříve.“

Kampaň tedy využívá internetu i telefonu. Díky využití telefonu se zvyšuje její interaktivita a zapojení diváka.Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT