Mobilní platby pro Pokerstars

Zákazníci největší pokerové arény na světě si mohou nově dobíjet své účty pomocí služby mobilní platby, kterou pro Pokerstars zajišťuje společnost Advanced Telecom Services (ATS).

»Úspěšné spuštění projektu je vyústěním naší půlroční práce a příprav. Samotná implementace platebního systému byla jednoduchá, v posledních měsících jsme už jen řešili smluvní podmínky a další drobné detaily,« říká manažer projektu Jindřich Jíra ze společnosti Advanced Telecom Services.

V závislosti na svém mobilním operátorovi si hráči mohou pomocí jedné platby dobíjet částky až do výše 1500 Kč. Zákazníkům s předplacenými kartami je částka stržena okamžitě, tarifním zákazníkům je částka připsána na vrub jejich měsíčního účtu.

Pokerstars vidí v mobilních platbách budoucnost a jako první zemi, kde platby mobilním telefonem vyzkouší, si vybrali právě Českou republiku, kde jsou platby pomocí mobilního telefonu velmi oblíbené. Ondřej Drebota, manažer Pokerstars pro CZ&SK k tomu dodává: »Jako lídr trhu se neustále snažíme přicházet s novými inovacemi a možnostmi pro naše hráče. Doplnění portfolia o mobilní platby tedy bylo logickým krokem a předvojem pro naše nové služby, které chystáme.«

Mobilní platby nabízejí jednoduchou a komfortní alternativu k ostatním způsobům plateb a předpokládá se, že budou využívány zejména k nižším transakcím, které nebudou příliš zatěžovat mobilní účet uživatele.



5. Září 2011

Štítky:  , ,

Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT