Martin Charvát přechází do studia Remembership

Martin Charvát, spoluzakladatel a dlouholetý kreativní ředitel agentury Konektor, přechází do kreativního studia Remembership na pozici Executive Creative Director.

Studio Remembership se zabývá především budováním značek a soustřeďuje se též na vyhledávání a podporu mladých talentů a spolupráci s nimi.

Martin Charvát: „Se studiem Remembership jsem pracoval v rámci Konektoru už více než dva roky. Studio rostlo a vyrostlo spolu s námi. Chybějící zkušenosti nahrazovali jeho členové enormním nadšením a pracovitostí. Moje úloha je jasná a je to vlastně jen pokračováním toho, co jsem s trochu menší intenzitou dělal doteď: přináším do týmu své znalosti, zkušenosti a nadhled. Vedu kreativní procesy a pomáhám s vytyčováním a určováním komunikačních a kreativních strategií.“

Petr Rubáček: „Martin se postupně z role „šéfa“ a našeho mentora přesunul do role kolegy, spolupracovníka a kamaráda. Pracuje se nám spolu výborně a studio to posouvá na novou úroveň.“ Martin Charvát i celé studio Remembership budou s agenturami ze skupiny Konektor i nadále spolupracovat na projektové bázi.

Zdroj: Remembership21. Červen 2016

Štítky:  , ,

Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT