MailGuide: Průvodce pro e-mailing od agentury LHMS

Chcete rozesílat kvalitní newslettery jednoduše a rychle? Chcete vyhodnocovat kampaně a sledovat jejich úspěšnost? My jsme přemýšleli o tom samém. Na trhu existuje množství nejrůznějších produktů, které k rozesílce můžete využít, žádný z nich nám však zcela nevyhovoval. Rozhodli jsme se proto vytvořit naše vlastní řešení MailGuide, které Vám zde představíme.

MailGuide je postavený na tom, že s každým klientem pracujeme zcela individuálně. Na úvodní schůzce s Vámi projdeme Vaše potřeby a na základě toho navrhneme nejvhodnější způsob, jak nastavit MailGuide právě pro Vás. Díky našim dlouholetým zkušenostem s rozesílkou newsletterů připravíme HTML Vašich šablon tak, aby splňovaly všechny technické parametry, a zajistíme, že neskončí ve spamu. Samozřejmostí je u nás i osobní zaškolení, aby pro Vás práce s MailGuidem byla co nejjednodušší.

Když jsme se rozhodli vytvořit MailGuide, naším cílem bylo víc, než jen nabízet systém pro rozesílku emailů, kterých je již na trhu bezpočet. S MailGuidem získáváte komplexní servis, díky kterému máte možnost konzultovat marketingovou strategii s odborníky, pracovat s personalizovaným systémem pro rozesílku kvalitních newsletterů, který má jednoduché uživatelské prostředí, a šablony, které nakóduje a otestuje zkušený programátor dle Vašich zadání a požadavků. MailGuide není určený pro rozesílku extrémně designových šablon. Je ale skvělým řešením právě pro pravidelnou komunikaci na Vaše zákazníky. Díky přehledné sekci „Příjemci“ máte možnost vytvářet neomezený počet seznamů a podseznamů, které jednoduše přiřadíte ke každé připravované kampani. V MailGuidu pracujete se šablonami – veškerou programátorskou práci tedy odvedeme za Vás. Na jedné stránce rychle vyplníte všechny parametry kampaně, jako je její název, předmět emailu, odesílací email, případně vložíte přílohy, a pak už si jen hrajete s předpřipravenou šablonou – vložíte správné texty, nahrajete nové obrázky. Pro práci s MailGuidem tak nepotřebujete ani minimální znalost kódování HTML.

Rozesíláte newslettery a emaily na větší počet příjemců přímo z Outlooku nebo podobného softwaru, nebo využíváte pro rozesílku Váš firemní server? S vysokou pravděpodobností tak snižujete možnost doručení vašich zpráv. Emaily, které se podaří doručit, pak většinou stejně skončí ve spamu. Nehledě na to, že nemáte možnost získat jakékoli statistiky. S MailGuidem víte přesně, jakým příjemcům byl newsletter doručen, kdo ho otevřel, kdo klikl na který prolink. To vše máte k dispozici v jednoduchých a přehledných tabulkách a grafech.

Závěr – pokud budete uvažovat o novém systém pro rozesílku newsletterů, zkuste zvážit MailGuide.

Zdroj: LHMS14. Říjen 2014

Štítky:  , , ,

Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT