MAGNET Blancheporte má nový název i webové stránky

CEMOD – CZ s.r.o., provozovatel internetových obchodů patřících do skupiny 3Suisses International, spustil nový e-shop s francouzskou módou. Nový web je modernější a díky lepší struktuře také přehlednější. Při této příležitosti došlo také k přejmenování značky z MAGNET Blancheporte na Blancheporte.

E-shop nabízí elegantní francouzskou módu pro ženy i muže, ale také spoustu nápaditých dekorací a doplňků pro interiér. S touto změnou souvisí také rozšíření sortimentu, který naleznete pouze on-line na www.blancheporte.cz.

Nový web, který vznikl za spolupráce s agenturou Dobrý web a PeckaDesign, cílí zejména na ženy ve věku 45+. Značka se ale nyní zaměřuje i na omlazení cílové skupiny. Stránky poskytují zákazníkům řadu novinek včetně informací o nejnovějších trendech z módní oblasti.

Nabízí kompletní sortiment dámské módy: bundy, kabáty, halenky, košile, kalhoty, kostýmy, pyžama, spodní prádlo a podprsenky, sukně, svetry, šaty, trička, tuniky obuv i doplňky.

Podle e-shopu je ke špičkové kvalitě zboží nabízen také prvotřídní zákaznický servis se všemi výhodami moderního zásilkového obchodu. Každý měsíc pro Blancheporte.cz připravuje nové nabídky, zajímavé slevy a kouzelné dárky. Pořádá také soutěže o zajímavé ceny.Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT