Konference design & marketing proběhne ve Zlíně již za týden

Třetí ročník konference design & marketing, ve kterém se představí osm řečníků z řad designérů a marketérů, se uskuteční v úterý 25. dubna. Experti ve svém oboru z Česka i zahraničí letos pohovoří na téma Omezení, které je zároveň tématem celého Zlin Design Weeku. Ten se koná od 21. do 28. dubna 2017. Jeho součástí je i přehlídka designu v ulicích Zlína, workshopy, výstavy a další.

Marketing bez designu moc nefunguje a stejně je tomu i v opačném případě. Jejich spojením vzniká silný základ pro úspěch každé značky či produktu. Konference design & marketing je unikátní právě tím, že se věnuje oběma kreativním oborům zároveň. Letos budou řečníci hovořit na téma Omezení, ať už v pracovním procesu, při kreativní tvorbě, anebo v osobním životě. Také, jak s omezením pracovat, zkušenosti s omezením, anebo co když je omezení to nejlepší, co vás v procesu tvorby potká?

A kdo ve Zlíně letos promluví? Za marketéry se představí například David Wiechmann ze společnosti Kinnarps group, která se zabývá řešením kancelářských prostor. Dále také Pavol Minár, board member a brand stolyteller ve firmě Zaraguza CZ. Jakub Mařík zase skrze platformu BSNAP, fungující v rámci agentury Bubble, spojuje firmy s influencery a vysvětlí pěkně od základů, jak na to.

Nezaostává ani část o designu. Ve Zlíně vystoupí třeba lidé stojící za československou módou LAFORMELA, anebo pánové z ateliéru CHYBIK+KRISTOF ARCHITECTS & URBAN DESIGNERS. O své zkušenosti s omezením v designu se podělí také pražské studio DECHEM. Zahraniční designéry zastoupí Lex Pott z Nizozemí, který si hned po studiích založil vlastní ateliér, a Studio Swine, jejichž tvorba se zaměřuje na otázku národní identity a budoucnost přírodních zdrojů.

Konference design & marketing se koná v úterý 25. dubna v aule Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Vstupenky na konferenci jsou k dostání ve dvou cenových kategoriích – studenti zaplatí 750 Kč, ostatní pak 2 000 Kč. Nabitý program začne v dopoledních hodinách, celá konference pak bude zakončená společenským večerem na Zlínském zámku.

Zlin Design Week organizují studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. V jejich režii je kromě Konference design & marketing také soutěž Best in Design určená mladým designérům z celého světa, dříve známá jako Talent designu. Více informací naleznete na www.zlindesignweek.cz/konference.

Zdroj: Zlin Design WeekKampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT