Internet BillBoard se stal členem Ströer Digital Media Group

Internet Billboard, a.s. se stal, prostřednictvím společnosti Ballroom International, členem nadnárodní skupiny Ströer Digital Media Group. Pro Internet BillBoard, a hlavně pro technické řešení iBILLBOARD, se nabízí nové možnosti na trzích v Německu a dalších zemích Západní Evropy.

Vstup společnosti Ströer Digital Media Group do společnosti Ballroom International přináší nové možnosti pro český Internet BillBoard. Ten je součástí Ballroom International. Otevírá se tak možnost vstoupit na nové trhy v Německu a dalších zemích Západní Evropy, včetně velmi zajímavých možností rozšířit RTB (real time bidding) produkty společnosti ve spolupráci s ostatními subjekty ve skupině – mezi ně patří zejména například AdScale, druhý největší RTB systém v Německu.

Začlenění do skupiny Ströer Digital Media Group umožní těžit i ze zkušeností a možností mbr targeting GmbH, jednoho z leaderů v oblasti vytváření uživatelských profilů pro přesné cílení online kampaní.

O společnosti Internet Billboard, a.s.

Historii Internet Billboard a.s. můžete sledovat od roku 1996, kdy stála u zrodu významných aktivit týkající se internetové inzerce, nejprve v podobě projektu Billboard.cz, později BB Media Projektu. Následovaly projekt BB Kontext a BB Text, rozšíření aktivit do dalších evropských zemí. Od roku 2012 je Internet Billboard nejrychleji rostoucí společností věnující se RTB (Real Time Bidding) s pobočkami v Turecku, Polsku a Maďarsku.

Vlajkovou lodí společnosti je produkt iBILLBOARD Ad Platform, který nabízí plnou integraci produktů iBILLBOARD Ad Server a iBILLBOARD RTB, který funguje primárně jako SSP platforma. Celkově Internet Billboard, a.s. spravuje reklamní prostor převyšující 20 miliard impresí měsíčně a technologické řešení je používáni ve střední a východní Evropě (Slovensko, Polsko, Turecko, Rusko, Maďarsko, Rumunsko, Lotyšsko, Estonsko či Litva).

Zdroj: Internet BillboardKampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT