Hodinový hotel a jeho lehce erotická kampaň úspěšné ve Spikes Asia

Stříbrné ocenění si odvezla ze Singapuru kampaň "motelu lásky" Wego, který jako první podnik svého druhu použil k propagaci speciálně natočené filmy.

Mini Movie


Zadání

Wego je taiwanský „motel lásky“, což je v podstatě hodinový hotely poskytující azyl milencům. Ačkoli je Wego lídrem trhu, roste počet konkurentů napodobujících jeho koncept.

Proto bylo nutné přijít s kampaní, představující Wego jako inovátora a špičku oboru.


Řešení

Měla-li získat značka Wego image inovátora, bylo potřeba vytvořit také kampaň, která bude inovativní.

Vznikly tedy tři „mini“ filmy, každý z nich představující vtipným způsobem jednu ze speciálních služeb Wego. Filmy jsou eroticky laděné, proto na ně uvádíme pouze odkazy.

První film se nazývá Koupací čepice a dělá si legraci z neerotičnosti tohoto koupelnového doplňku. V motelu Wego jsou k dispozici zdarma vlasové spony, které působí o poznání romantičtěji.

Další film, nazvaný Mýdlo, upozorňuje na skutečnost, že ve Wego mají hosté k dispozici neparfémovaná mýdla. To se hodí v případě, že chcete, aby vaše „schůzka“ zůstala v tajnosti.

Závěrečný snímek trilogie se jmenuje Pokojová služba. Ta je v motelu Wego unikátní v tom, že v zájmu ochrany soukromí hostů jsou veškeré služby (například jídlo) poskytovány skrze dvojitá dvířka, takže personál nikdy nevidí do pokoje.

Filmům byly vyhrazeny dva večery v multikině, které bylo uzavřeno pro jiné účely. Zpráva o promítání byla šířena prostřednictvím webu, plakátů a pouličních „nosičů cedulí“ a oznamovala, že první motel lásky investuje do filmu.


Výsledek

V den premiéry přitáhly filmy tolik diváků, že část jich sledovala promítání vestoje. Během necelých dvou týdnů byla hesla související s Wego Mini Movies zadána do vyhledávačů téměř 500 000krát. Počet stažení filmů překonal o 300 % očekávání.

Výsledkem byly neustávající fronty aut před motelem každý den.Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT