Hacker z Neo@Ogilvy do Viral Boooster

Pavel Hacker se od března letošního roku ujal ve společnosti Viral Boooster strategického plánování kampaní v sociálních sítích, kterým se agentura primárně věnuje, a dále vývoji služeb firmy. Ve firmě je spolumajitelem.

Před nástupem do Viral Boooster Hacker pracoval na pozici Service Development Director pražské pobočky agentury Neo@Ogilvy.

On-line reklamě a PR se věnuje devátým rokem, před Ogilvy & Mather působil v agenturách Advertures a Omnimedia PR.

Za své on-line kampaně získal několik ocenění včetně stříbrného Louskáčka 2007 za vánoční přání Kofoly.

Je douholetým propagátorem změny klasické reklamy v obousměrnou komunikaci mezi zadavatelem a zákazníkem, věnuje se proto nestandardním reklamním a mediálním formátům, jako je virální marketing, UGC a marketing v sociálních sítích.

„Věříme, že sociální média jsou jedním z nejefektivnějších nástrojů komunikace nejen mezi firmami a jejich zákazníky, a že se nám to společně podaří dokazovat na našich projektech,“ doplňuje Adam Reinberger, výkonný ředitel Viral Boooster.

Agentura působí na trhu od května loňského roku a zabývá se výhradně projekty v sociálních sítích, při jejichž realizaci využívá především virální šíření, buzz marketing a on-line video.

Mezi její klienty patří například společnosti Microsoft, T-Mobile, GSMA, CET 21, Ringier, HBO nebo Universal Music Group a agentury UNCLE, Mather, AtSwim, BeefBrothers a další.11. Březen 2010

Štítky:  , ,

Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT