Endered odstartoval projekt „Firma na talíři“ direct mailem na 500 personálních ředitelů

Více než milión Čechů se léčí s obezitou, což je nejhorší vysvědčení v Evropě. Alarmujícím číslům se chce postavit „Firma na talíři“. Jeho cílem je prosadit ve firmách myšlenku dodržování zdravého životního stylu v práci.

Přes 500 personálních ředitelů z tuzemských firem v těchto dnech obdrželo speciální balíček, který obsahoval zdravé potraviny spolu s vtipnými hláškami jako: „Banán zlepšuje řešení konfliktů.“ „Mrkev podporuje prezentační dovednosti“. K tomu byl připojen odkaz na webové stránky www.firmanataliri.cz, kde mohou svoji firmu do projektu přihlásit.

Firma, jejíž zástupce správně odpoví jako první několik otázek týkajících se povědomí o zdravém stravování během pracovního dne, získá projekt v hodnotě 180 000 Kč zdarma pro své zaměstnance. Edenred, který je největším světovým poskytovatelem předplacených služeb a vydavatelem stravenek a stravenkové karty Ticket Restaurant® Card, bude finančně podporovat změnové projekty i v dalších firmách v rámci svých celospolečensky odpovědných aktivit.

Jak projekt funguje se lze dozvědět i díky videím umístěným na stránce www.firmanataliri.cz, na kterých je zaznamenána celá série již proběhlých workshopů. Na příkladu jedné firmy lze vypozorovat změny, ke kterým díky realizaci projektu došlo.

„Chceme nabídnout informace a možnosti volby. Denně spojujeme půl miliónu zaměstnanců z 23 000 firem s více než 32 000 restauracemi. Máme možnosti a tím také i odpovědnost věci měnit a aktivně bojovat s obezitou a důsledky špatného stravování v práci. Vždy však také záleží na každém z nás, zda je ochoten ve svém jídelníčku něco změnit,“ říká Pavel Kusý, marketingový ředitel společnosti Edenred CZ.15. Únor 2016

Štítky:  , ,

Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT