Dny direct marketingu už za 60 dní

Nenechte si ujít 4. ročník konference Dny direct marketingu – největší setkání zahraničních a tuzemských specialistů na direct marketing v Praze!

Čekají vás dva dny nabité tím nejzajímavějším a nejlepším, co hýbe světem direct marketingu nejenom u nás, ale i v Evropě.

Těšit se můžete na celou řadu přednášek s mnoha TOP řečníky, kteří vám předají své zkušenosti a postřehy, co je trendy, jak efektivně komunikovat se zákazníky nebo jak správně namíchat marketingový mix s využitím nástrojů direct marketingu.

Hvězdou prvního dne bude Rory Sutherland, Vice Chairman Ogilvy Group UK z Londýna. Zjistěte, jak vidí současný direct marketing držitel řady ocenění za kreativitu, předseda poroty soutěže Cannes Direct Lions 2007 a čerstvý prezident britské IPA (Institute of Practitioners in Advertising).

Nenechte si ujít nejčerstvější informace z oblasti databázového marketingu, direct mailu, věrnostních programů atd. Pochopitelně nebudou chybět ani ukázky funkčních direct marketingových kampaní a efektivních řešení pro různé segmenty a oblasti.

Ve druhém dni se bude program konference věnovat dvěma základním oblastem – digitálnímu marketingu a problematice call center.

Mezi řečníky zazáří Daniel Morel, Chairman a CEO Wunderman, který promluví o tom, jak vidí digital marketing z perspektivy firmy, která je i díky řadě nedávných akvizicí na špici tohoto byznysu.

Dny direct marketingu 2009 pro vás opět zachytí oblast DM ze všech úhlů pohledu. Buďte u toho!

3. Červenec 2009

Štítky:  , ,

Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT