Dny Direct marketingu 2009: o třetinu větší a s digitálem

Ve dnech 2. a 3. září 2009 proběhl v hotelu Pyramida v Praze 4. ročník konference Dny direct marketingu. Akce se letos zúčastnilo 300 hostů a potvrdil se tak trend rostoucí návštěvnosti z předchozích ročníků.

Oproti minulému ročníku narostl počet účastníků konference o třetinu a měli možnost zhlédnout přednášky a diskusní panely v nichž vystoupilo 35 předních českých i zahraničních řečníků.

Hlavními zahraničními hosty byli kreativní viceprezident Ogilvy Worldwide Rory Sutherland a Daniel Morel, CEO Wunderman Worldwide. Na podrobnější informace, rozhovory a články z konference se můžete těšit v příštím čísle časopisu DIREKT, které vyjde začátkem října. (přihlaste se k bezplatnému odběru časopisu)

Témata jednotlivých přednášek se objeví také v dalších marketingových titulech. Dny DM navštívili redaktorky a redaktoři týdeníků Strategie, Marketing&Media, měsíčníků Trend Marketing, Marketing Magazine, Zboží a prodej a serveru Marketing Journal.

Pořadatelé konference reagují na aktuální vývoj v oboru a letos poprvé byla vyhrazena samostatná část konference novým médiím a digitálnímu marketingu.

„Chtěl bych srdečně poděkovat skvělým našim i zahraničním řečníkům, novinářům, kteří přijali pozvání k návštěvě, a všem letošním účastníkům Dnů DM“, řekl Jakub Oth z pořádající firmy B2B Media.

Příští ročník Dnů direct marketingu s pořadovým číslem 5 se uskuteční 1. a 2. září 2010.Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT