Dalibor Komárek novým ředitelem pro obchod a marketing na VŠ BIBS

Od 1. 3. 2011 nastupuje na pozici ředitele pro obchod a marketing Vysoké školy BIBS Dalibor Komárek. Přichází ze společnosti Alpine Pro, kde dosud působil na postu ředitele marketingu pro ČR a SR.

Vysoká škola BIBS patří se svými téměř 3200 studenty v bakalářských, magisterských, doktorských a manažerských programech MBA k největším nestátním business školám v České republice.

Dalibor Komárek působil tři roky v marketingu společnosti Ahold ČR, dále pracoval na pozici manažera marketingu v maloobchodní společnosti s textilem a oděvy Centex, na pozici výkonného ředitele direct marketingové agentury Chlum dialog marketing.

V posledních osmi letech působil ve společnosti Home Credit jako manažer marketingové komunikace a ředitel odboru reklamy pro ČR a SR.

Od července 2010 do února 2011 zastával pozici ředitele marketingu ve společnosti ALPINE PRO – výrobce a prodejce outdoorového a sportovního oblečení, kde se podílel na naplnění vize a strategie společnosti, zodpovídal za řízení marketingové spolupráce s Českým olympijským výborem a Českým olympijským týmem.28. Únor 2011

Štítky:  , , , ,

Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT