Cortex připravil nový věrnostní program pro Lindab a VELUX

Společnosti Lindab a VELUX Česká republika představily na lednové výstavě Střechy Praha 2010 nový věrnostní program nazvaný Střechy plné odměn.

Program je zaměřený na všechny montážní firmy, které montují nebo chtějí montovat výrobky Lindab, Lindab Rova a výrobky VELUX.

Realizační firmy v něm mohou sbírat body na věrnostní kartu, kterou předloží při nákupu u prodejce. Za každý nákup zmíněných výrobků se zaregistrované montážní firmě načítají na věrnostní konto body, které se po skončení kalendářního roku sečtou a vymění za některou z široké nabídky odměn. Mezi ně patří například pracovní oblečení, drobné pracovní pomůcky nebo nářadí Hitachi a Makita.

Body se dají sbírat i za další aktivity: účast na školení Lindab a VELUX, návštěvu stánků Lindab a VELUX na výstavách, poskytnuté reference Lindab, informace o projektech Lindab a VELUX, účast ve skupině Certifikovaných montážních firem VELUX, ukázkovou montáž VELUX, odpovědi na poptávky montáže výrobků VELUX od zákazníků v programu Certifikovaná montážní firma, prezentaci společnosti VELUX.

Stav svého bodového konta lze sledovat na www.strechyplneodmen.cz, kde kromě informací o programu získá montážní firma také aktuální informace o akčních nabídkách obou společností a další novinky a zajímavosti ze střechařského o­boru.

Program Střechy plné odměn navazuje na věrnostní program Lindab.

Ten zajišťovala agentura Cortex, která nyní pokračuje v realizaci nového programu. Zajišťuje zejména rozesílku DM, SMS, e-mailů, správu centrální databáze a telemarketing.Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT