Česká mailingová společnost má nového obchodního ředitele

Od 1. listopadu 2011 nastoupil na pozici obchodního ředitele Pavel Hodek, který do ČMS přechází z pozice Business Director CEE z TNT Post.

Pavel Hodek svou profesní kariéru zahájil ve společnosti Papirius, kde se postupně vypracoval z pozice obchodního zástupce až na pozici regionálního ředitele obchodu pro Severní Moravu. Po 4 letech strávených v Papiriusu přijímá nabídku a přechází do TNT Post, která v té době vstupuje na český trh jako první alternativní poštovní distributor.

Pavel nastoupil do obchodního oddělení a na starost dostal obchodní oddělení pro klíčové zákazníky. V nadnárodní společnosti vlastněné holandskými majiteli si významně rozšířil své komunikační a vyjednávací dovednosti, protože systém pravidelného reportingu a vnitrofiremní diplomacie zde byly na denním pořádku. Během několika měsíců se vypracoval na pozici Business Directora CEE a do své pravomoci dostává český a slovenský trh. Obchodním, organizačním i strategickým leadrem firmy zůstává následující 3 roky.

Pavel dělí svůj čas mezi práci, rodinu a koníčky. Aktivně se věnuje hokeji jako rozhodčí extraligy ledního hokeje, baví ho fotbal, badminton, rád cestuje, a pokud odpočívá, tak s knihou.

Hlavním cílem pro Pavla Hodka na nové pozici bude ve spolupráci s vedením firmy vybudovat z České mailingové společnosti jedničku na trhu v oblasti direkt mailingových služeb.

CEO České mailingové společnosti pan David Frost nám k budoucí spolupráci sdělil: *„ČMS je v současné době na trhu dobře zavedena. Letošní rok byl pro nás úspěšný, opět jsme vyrobili více poštovních zásilek a klientské portfolio rozšířili. Nicméně v trendu růstu chceme aktivně pokračovat a nástup Pavla potvrzuje naše ambice. Čeká nás ještě hodně práce, ale pevně věřím, že i díky tomuto kroku budeme opět o něco dále před naší konkurencí. Pro rok 2012 máme velice ambiciozní plány a těšíme se na něj.“ * 


Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT