Birell má nový web, zaměřuje se na cyklisty

Birell, značka nealkoholického piva z portfolia Plzeňského Prazdroje, spustila inovativní web zaměřený především na cyklisty. Stránky obsahují mapy cyklostezek, plánovač tras, předpověď počasí či videokurzy cyklistiky. Novou on-line prezentaci připravila internetová agentura MEDIA FACTORY.

Unikátní je na webu zejména plánovač cyklotras. Na stránkách je k nalezení databáze všech oficiálních cyklotras I., II. a III. třídy, trasy po Praze a okolí i více než 100 tipů na cyklovýlety. Databáze se navíc bude neustále rozšiřovat. Tomu mají pomoci i sami cyklisté, kteří zde mohou své oblíbené trasy doplňovat a také na ně zvát své přátele.

Další jedinečnou funkcí je předpověď počasí napojená na data Meteopressu. Na žádném jiném webu pro cyklisty se informace o počasí na cyklostezkách nenacházejí.

Důležitou součástí webu je i cyklistická videoškola Jardy Kulhavého, juniorského mistra světa v cross country, v níž radí amatérským cyklistům, jak tento stále populárnější koníček provozovat co možná nejlépe. Návštěvníci stránek navíc budou moci nahrát i svá vlastní instruktážní videa k daným tématům.

Radegast Birell se na novém webu snaží rovněž komunikovat informaci, že jako čistě přírodní nápoj, který obsahuje o 50 % méně kalorií než slazené nápoje, je naprosto rovnocennou složkou každodenního pitného režimu stejně jako voda či bylinkové čaje. Spuštění webových stránek je provázeno komunikační kampaní a soutěží pro spotřebitele. Prvních 500 registrovaných uživatelů stránek získá cyklomapu dle vlastního výběru. Na webových stránkách bylo zároveň spuštěno několik spotřebitelských soutěží o cyklistické odměny.

Nová webová prezentace završuje změnu designu, kterou brand Birell od května 2009 prošel. Birell změnil logo, zkrátil název, přepracoval obaly a vede komunikační kampaň s novým sloganem „Zůstaň ve hře“.27. Říjen 2009

Štítky:  , , ,

Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT