Aplikace The Creative Factory od Pumy úspěšná na Facebooku

Už více než 250 tisíc lidí zkusilo v rámci projektu The Creative Factory navrhnout vlastní design bot Puma.

The Creative Factory je lifestylový projekt Pumy v České a Slovenské republice. Připravila ho agentura Concept One a spolupracuje na něm s Attention! Media. Facebooková aplikace umožňuje uživatelům navrhnout svůj vlastní design bot Puma.

Autoři nejlépe hodnocených návrhů se v poslední listopadový den zúčastní VIP party v klubu MeetFactory v Praze. Na iPadech umístěných v Concept Storu Palladium v Praze a bratislavské nákupní galerii Eurovea si pak zákazníci budou moci od prosince navrhnout vlastní boty, které jim Puma vyrobí.

Puma získala na Facebooku cílovou skupinu, kterou si v rámci strategie upevnění vnímání PUMY jako sport a lifestylového brandu vytyčila.

„Lokální on-linová komunikace byla mezera, kterou jsme již delší dobu cítili. V rámci projektu The Creative Factory se stala nezbytností. Účinností a rychlostí šíření ale překonala veškeré naše představy a očekávání,“ říká Lucie Slavíková, marketing manager Puma CZ & SK.

Již po třech dnech aplikaci vyzkoušelo na 70 tisíc uživatelů, o několik dní později se počty více než ztrojnásobily. Nově založená stránka Pumy nyní registruje přes 30 tisíc fanoušků.Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT