ADMEZ uspořádá 23. 3. konferenci Evoluce byznysu

Konference Evoluce byznysu s podtitulem Multichannel & Trendy & Nová ekonomika se letos sejde již popáté, i když opět s jiným názvem. ADMEZ zve na přehlídku aktuálních témat z oblasti multikanálového prodeje a marketingu.

Konference se koná 23. března 2017 v budově OKsystem, Na Pankráci 125, Praha 4.

Program otevře Tomáš Krásný (Blue Strategy) se svým pohledem na současný stav a blízkou budoucnost spotřebního trhu. V úvodním bloku s ním dále vystoupí Jan Hubík (Paralelní Polis) s přednáškou o kryptoanarchii, Lukáš Bašta (The Hive) představí trendy v influencer marketingu a Tomáš Jindříšek (DARK SIDE) ukáže splývání content marketingu, PR a digitálu.

Druhá část programu bude věnována takzvané sdílené ekonomice. O své zkušenosti se s vámi podělí například Lucie Tvarůžková (Zonky.cz), Juraj Atlas (Liftago), ale také zástupce nového projektu Robeeto.com Stanislav Koukal. Odpolední část programu bude rozdělena do dvou paralelních bloků.

První z nich bude zaměřen na speciální moderní směry, například možnosti hybridní televize, druhý pak na nejúspěšnější kampaně multikanálového marketingu, které uspěly v českých i evropských soutěžích. Uvidíte další zajímavé řečníky, jakými jsou Jan Dvořák (Geometry Global), Richard Stiebitz (Wunderman), Lukáš Kokoška (Grand IT) a řada dalších.

Registrovat se můžete ZDE

Zdroj ADMEZ8. Březen 2017

Štítky:  ,

Kampaň dne

Kampaň dne: 3D direct mail na 877 architektů zařídil 229 schůzek pro zástupce Kingspanu

Časopis Direkt

  • Časopis pro direct marketing
  • Aktuality z ČR i ze světa
  • Výsledky světových soutěží
  • Průzkumy, analýzy, rozhovory
časopis DIREKT